“Jeszcze taniej na urodziny Auchan“

3 tygodnie jeszcze bardziej wyjątkowych promocji na 28. urodziny sieci w Polsce


Auchan Polska obchodzi 28 lat obecności na polskim rynku. Z tej okazji firma przygotowała dla swoich klientów 3 tygodnie wyjątkowych promocji i atrakcji cenowych. Od 25 kwietnia do 15 maja br. ponad 1000 produktów w sklepach sieci będzie dostępnych w wyjątkowych  cenach. Ponadto w tym czasie na klientów czekają festiwale, targi oraz specjalne strefy tematyczne, a także liczne akcje i oferty cenowe. 

Na przełomie kwietnia i maja zapraszamy klientów do wspólnego świętowania naszych urodzin oraz skorzystania z zaplanowanych atrakcji cenowych. Mamy nadzieję, że niespodzianki, które przygotowaliśmy uatrakcyjnią  zakupy i przysporzą wiele radości oraz ciekawych doświadczeń zakupowych mówi Małgorzata Piekarska, dyrektor Marki, Klienta, Data, SI w Auchan Polska.

Na obchody 28 rocznicy obecności Auchan na polskim rynku firma przygotowała dla klientów bardzo bogatą ofertę produktów, w tym produkty Pewni Dobrego, nasze Marki Własne oraz liczne okazje cenowe, m.in.: oferty dzienne i 3-dniowe, produkty za  - 50% ceny,  produkty za 1 gr przy zakupie wielu, oferty dla seniorów i dużych rodzin, kupony w aplikacji uprawniające do punktów rabatowych do 40% na kartę Skarbonka, kredyt 0% do 30 rat z pierwszą ratą gratis dla klientów Programu Lojalnościowego.

Świętując z siecią Auchan jej urodziny klienci będą mogli skorzystać również z ofert naszych stref  specjalnych. W strefie Balkon można zaopatrzyć się w rośliny balkonowe i ogrodowe, w strefie Włochy, Hiszpania, Portugalia w produkty charakterystyczne dla kuchni tych krajów. Miłośnicy odpoczynku na świeżym powietrzu w strefie Relaks w Ogrodzie zaopatrzą się w komfortowe meble do ogrodu oraz artykuły związane z grillowaniem. Klienci będą także mieli do dyspozycji oferty Małe ceny oraz Maxi Paki + Waga. 

Tegoroczne urodziny Auchan to także czas wielu festiwali i Targów Food produktów grillowych, mięs, ryb, bakalii, owoców morza, słodkości, pieczywa czy ciast sezonowych oraz warzyw i owoców, a także Festiwali Non-food, podczas których każdy produkt sprzedawany będzie w niższej cenie. Ponadto z okazji urodzin Auchan odbędą się Targi Travel – kulinarna podróż do Chorwacji i Turcji i produktów kuchni tych krajów oraz Brand Week z produktami marki własnej InExtenso, Garden Star, AirPort oraz OFT. 

W czasie obchodów urodzin Auchan odbędzie się również akcja Naklejkomania, w ramach której za zebranie określonej liczby naklejek klient otrzyma rabat na zakupy noży Marki Royal VKB. W hiper- i supermarketach sieci odbędą się także akcje E-Bony np. oferta na niedzielę 28.04 E-bon o wartość 50 zł przy zakupach za minimum 150 zł. 

W urodzinowym czasie warto też sięgnąć po gazetki promocyjne Auchan pokazujące szczegóły tej akcji.