Na pomoc młodzieży w kryzysie psychicznym

Ponad pół miliona złotych zebranych na półmetku zbiórki na rzecz Komitetu Ochrony Praw Dziecka 

 

Miło nam poinformować, że ponad pół miliona złotych zebrano do tej pory w trwającej obecnie w sklepach Auchan zbiórce na rzecz Komitetu Ochrony Praw Dziecka – pozarządowej organizacji, która od ponad 40 lat działa w obszarze obrony interesów najmłodszych. Celem akcji, która potrwa do końca stycznia 2023 r. jest zebranie funduszy na wsparcie finansowe dzieci i młodzieży w kryzysie psychicznym. Wpłat dokonywać można poprzez aplikację Donateo, wdrożoną do sieci terminali hipermarketów sieci. 

 

Podczas akcji na rzecz KOPD klienci hipermarketów Auchan w trakcie finalizowania transakcji bezgotówkowej mogą zdecydować się na przekazanie datku. W takiej sytuacji do rachunku doliczana jest kwota do 5 zł, która trafia bezpośrednio na konto organizacji. Klient otrzymuje niefiskalne potwierdzenie operacji, która będzie odzwierciedlona także na jego koncie bankowym.

 

Zebrane dzięki hojności klientów Auchan środki zapewniają darmową pomoc psychiczną, terapeutyczną, prawną dzieciom i młodzieży oraz wsparcie w zakresie mediacji rodzinnych. 

 

Zbiórka w sieci sklepów Auchan  na rzecz Komitetu Ochrony Praw Dziecka rozpoczęła się 1 grudnia 2022 r. i potrwa do końca stycznia br.