Oferta Auchan na Wszystkich Świętych

Szeroki wybór zniczy i kwiatów do kupienia w jednym miejscu

 

W okresie poprzedzającym dzień Wszystkich Świętych, firma Auchan Retail Polska przygotowała szeroką gamę zniczy, kwiatów sztucznych i akcesoriów niezbędnych w tym wyjątkowym dniu. Dzięki temu klienci mogą w wygodny sposób nabyć je podczas codziennych zakupów. Oferta dopasowana do aktualnych trendów i oczekiwań dostępna jest we wszystkich sklepach sieci w całej Polsce. 

W ofercie Auchan znajduje się ponad 100 rodzajów zniczy i wkładów. Ich ceny kształtują się od 2,28 zł do około 150 zł. Zgodnie z oczekiwaniami konsumentów, poszukujących rozwiązań i produktów ekologicznych, asortyment zniczy poszerzony został o gamę kapliczek z wkładami typu led. Klienci ceniący tradycję znajdą znicze szklane z wkładem lub bez w wielu rozmiarach i kolorach szkła barwionego, półmatowego oraz szkła dającego efekt tęczy. Poszerzona została również gama dostępnych kolorów i wielkości oraz typów zniczy ozdobnych oraz z tłoczonymi sentencjami. Ofertę zniczy uzupełniają wkłady olejowe, parafinowe lub parafinowo olejowe.

Oprócz zniczy klienci mogą kupić kwiaty sztuczne sprzedawane pojedynczo i w bukietach, a także jesienne wianki. W ofercie dominują tradycyjne chryzantemy, gerbery, róże oraz dekorowane gałązki.  

Ofertę produktów na Wszystkich Świętych uzupełniają akcesoria, takie jak  renowatory do nagrobków w formie pisaków, zapałki, zapalarki, podstawki pod znicze,  wazony oraz figurki dekoracyjne.