Szkoła oszczędzania z Auchan - wyprawka szkolna na każdą kieszeń

Powrót do szkoły, w tym roku pod hasłem Szkoła oszczędzania, to doroczna akcja handlowa Auchan Retail Polska skierowana do uczniów i ich rodziców. Auchan proponuje najtańszą wyprawkę szkolną na rynku za 15,45 zł. W skład oferty wchodzi ponad 3 tysiące artykułów, wśród których znajdują się produkty przyjazne dla środowiska, wyprodukowane z materiałów pochodzących z recyklingu, posiadające certyfikat FSC lub które można kupić bez zbędnych opakowań. 

Klienci obecnie uważniej wydają pieniądze i stawiają na produkty łączące wysoką jakość za przystępną cenę. Przełom sierpnia i września to tradycyjnie przygotowanie dzieci do szkoły - wiadomo, że jest to znaczący wydatek dla każdego gospodarstwa domowego. Wychodząc naprzeciw potrzebom polskich rodzin już po raz kolejny oferujemy bogaty wybór artykułów szkolnych w dobrych cenach, w tym najtańszą na rynku wyprawkę szkolną mówi Radosław Dac  dyrektor Produktów Auchan Retail Polska.

Szeroki wachlarz różnorodnych produktów pozwala przygotować wyjątkową wyprawkę na nowy rok szkolny w korzystnej cenie. Najtańsza na rynku wyprawka zawiera 15 przyborów potrzebnych każdemu uczniowi. Auchan wychodząc naprzeciw osobom leworęcznym oferuje także bogatą ofertę produktów ułatwiających codzienną naukę i wykonywanie zadań. Wśród nich jest między innymi pióro wieczne, dzięki któremu pisane słowa się nie rozmazują, specjalnie wyprofilowana gumka do ścierania, nożyczki, czy też linijka z odwróconą skalą.

W ofercie artykułów szkolnych Auchan posiada prawie tysiąc produktów marki własnej wyróżniających się wysoką jakością, nowoczesnym designem i niską ceną. Wśród nich znajdują się artykuły szkolne z certyfikatem FCS, potwierdzającym zrównoważoną gospodarkę leśną. W odpowiedzialnej ofercie marki własnej Auchan klienci znajdą również produkty z tworzywa z recyklingu, produkowane bez rozpuszczalników, w opakowaniach bez plastiku lub biodegradowalnych. Szeroka oferta produktów bez opakowań nie tylko wpływa na ograniczenie powstawania niepotrzebnych odpadów ale także przekłada się na niższą cenę, której oczekują konsumenci.Załączniki

wyprawka 2022