Auchan na tłusty czwartek

Zgodnie z tradycją, aby przez cały rok cieszyć się szczęściem i powodzeniem w tłusty czwartek należy zjeść przynajmniej jednego pączka, dlatego królują one tego dnia na polskich stołach. Z tej okazji, jak co roku, firma Auchan przygotowała bogatą ofertę karnawałowych smakołyków.

24 lutego br., w tłusty czwartek, klienci Auchan będą mogli wybrać pączki i donaty w 60 smakach. Będą to m.in. pączki z nadzieniem wiśniowym, malinowym, wieloowocowym, karmelowym, z powidłami śliwkowymi, z konfitur z dzikiej róży, a także w wersji bez nadzieniaOprócz różnorodnych smaków, pączki dostępne w sklepach Auchan będą udekorowane cukrem pudrem, gęstym pysznym lukrem czy płatkami migdałowymi. Gama przysmaków na świętowanie tłustego czwartku zawiera także klasyczne faworki, rogale poznańskie, pączka long z nadzieniem o smaku wanilii oraz nowość – boomie o smaku solonego karmelu, cytrynowej maliny lub kakaowej pomarańczy. Miłośnicy drobnych przekąsek znajdą dla siebie pyszne pączki na maślance. W Warszawie i okolicy będzie można także kupić pączki wegańskie.

W tym roku z okazji tłustego czwartku sieć dołączyła także do akcji  Too Good To Go realizowanej pod hasłem Król Pączuś I Niezmarnowany. Tego dnia każdy, kto  korzystając z aplikacji Too Good To Go zamówi w Auchan paczkę Cukiernia-Piekarnia może spodziewać się, że będzie ona zawierała dodatkowe pączki. Dzięki temu klienci będą mieli okazję ratować pączki. Bo najlepsze pączki to te, które wiedzą, że ktoś je zje!

Partnerstwo z aplikacją Too Good To Go to inicjatywa Auchan Retail Polska na rzecz niemarnowania żywności.Załączniki

pączki