Auchan – świąteczna oferta. Smaczne Święta z ponad 230 produktami marki Pewni Dobrego

W okresie przedświątecznym Auchan Retail Polska oferuje klientom wysokiej jakości produkty marki własnej PEWNI DOBREGO, które pozwolą na przygotowanie doskonałych dań wigilijnych i świątecznych. 

W ofercie świątecznej znajduje się przede wszystkim bogaty wybór ryb: karp pochodzący z czystych ekologicznie terenów i hodowany w 3-letnim cyklu bez antybiotyków oraz łosoś jurajski i pstrąg - hodowane w Polsce w wodzie geotermalnej, karmione bez GMO i białka zwierząt lądowych. Oprócz ryb, których nie może zabraknąć na wigilijnym stole, klienci znajdą także kurczaka „z grzędy” pochodzącego  z wolnego wybiegu, czy kaczkę ze ściółki, które są hodowane bez antybiotyków, karmione paszą składającą się przynajmniej w ⅔ ze zbóż, bez GMO. Na uwagę zasługują również ekologiczne opakowania produktów - zgodnie z dążeniem sieci wszystkie opakowania marki PEWNI DOBREGO już nadają się do recyklingu.

Okres świąteczny i przygotowania do Nowego Roku to wyjątkowy czas, a wspólne momenty przy rodzinnym stole uświetniają tradycyjne dania. Kupując produkty marki PEWNI DOBREGO, która została dodatkowo rozbudowana o sezonowe produkty świąteczne, takie jak np. karp, czy śledź Pewni Dobrego, klienci mają pewność, najwyższej jakości i smaku. Gwarantem są sprawdzeni lokalni dostawcy, proces produkcji oparty na ściśle określonych specyfikacjach, według tradycyjnych lub innowacyjnych metod, a czasami wręcz unikatowych na polskim i europejskim rynku. Warto również dodać, że produkty PEWNI DOBREGO są wytwarzane z poszanowaniem środowiska i dobrostanu zwierząt. Jesteśmy przekonani, że klienci docenią różnorodność świątecznej  oferty oraz  niezwykłe walory produktów dostępnych tylko w naszej sieci – mówi Radosław Dac, Dyrektor Produktów w Auchan Retail Polska.

W sklepach Auchan klienci mogą kupić karpia całego lub patroszonego, filet lub płat ze skórą, filet bez skóry, plastry, dzwonka lub tuszki, jak również filety z łososia jurajskiego. W świątecznej ofercie dostępne są również makrela wędzona i śledzie a la matias, a także specjalne, mrożone produkty - takie jak żurawina bez siarki, oraz grzyby: kurki blanszowane i borowiki pokrojone w kostkę.

Podczas zakupów przedświątecznych w gamie PEWNI DOBREGO warto zwrócić także uwagę na wieprzowinę rasy puławskiej, jaja BIO, nabiał (jogurty, śmietany, białe sery).

W ofercie sieci znajduje się ponad prawie 230 produktów PEWNI DOBREGO, dostępnych w sklepach stacjonarnych jak i online. Sieć współpracuje z 75 Partnerami Lokalnymi. Produkty cieszą się ogromną popularnością wśród Klientów, co widać po dwucyfrowych progresjach sprzedaży. Sieć planuje dalszy rozwój tego asortymentu.Załączniki

Pewni dobrego