Auchan na Święta – zrównoważona oferta z troską o środowisko

W okresie przedświątecznym Auchan Retail Polska uruchamia strefę dekoracji świątecznych, w której klienci znajdą szeroki wybór bożonarodzeniowych ozdób i akcesoriów, w tym 4 linie produktów marki własnej Actuel by Auchan. Sieć rozszerza także gamę, przyjaznych dla środowiska zabawek marki własnej One Two Fun. W ofercie przygotowanej z troską o środowisko znajdują się zabawki drewniane z certyfikatem FSC wyprodukowane z drewna pochodzącego z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony, zgodnie z zasadami odpowiedzialnej gospodarki leśnej, pluszaki z materiału pochodzącego z recyklingu butelek pet, a także kreatywne, stymulujące rozwój, zabawki Montessori. 

Okres przedświąteczny to czas intensywnych zakupów. Klienci często stają przed dylematem, jaki prezent wybrać dla na Mikołajki i pod choinkę dla swoich pociech i dla dorosłych. Tegoroczna oferta Auchan zawiera szeroki wachlarz produktów pozwalających zaspokoić różne potrzeby.

 

W świątecznej ofercie Auchan dla dzieci znajduje się wiele kreatywnych zabawek stymulujących rozwój, lalki i akcesoria, pojazdy i figurki bohaterów bajek, gry planszowe i puzzle, klocki, zabawki kreatywne, zabawki dla niemowląt.  

Szczególną uwagę warto zwrócić na gamę zabawek marki własnej Auchan One Two Fun. Są to wysokiej jakości, stymulujące rozwój, trwałe i bezpieczne zabawki w przystępnych cenach, przeznaczone dla dzieci w różnym wieku. Klienci poszukujący zabawek przyjaznych środowisku mogą wybrać drewniane z certyfikatem FSC oraz pluszaki wykonane z materiału pochodzącego z recyklingu butelek pet. Także opakowania produktów marki własnej One Two Fun wykonane są z papieru z recyklingu z drewna pochodzącego z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony. 

W świątecznym asortymencie dla najmłodszych znajdują się także zabawki wyprodukowane zgodnie z założeniami metody Montessori, zachęcające dzieci do aktywności i zdobywania nowych umiejętności zgodnie z pedagogiką Montessori.

W tym roku w okresie przedświątecznym oferujemy klientom szeroki wybór produktów świątecznych do domu, upominków dla dorosłych, a dla dzieci  ekologiczne zabawki w bardzo dobrej cenie. Dzisiejsi konsumenci chcą kupować w sposób odpowiedzialny i oczekują od marek zaangażowania w ochronę środowiska, a my wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom. Warto podkreślić, że obecnie trzy razy więcej zabawek One Two Fun to produkty przyjazne środowisku. Dzięki temu uczymy najmłodszych troski o naszą Planetę. Mamy nadzieję, że klienci docenią różnorodność oferty i znajdą upominki, które sprawią radość ich najbliższym i pozwolą spędzić wspólnie magiczny czas Świąt. – mówi Radosław Dac dyrektor Produktów Auchan Retail Polska.

W strefie dekoracji świątecznych w sklepach Auchan klienci znajdą cztery inspirujące linie produktów marki własnej Actuel by Auchan, do ozdobienia choinki, stołu i całego domu:

Sweet Moments – linia inspirowana klimatem jarmarku bożonarodzeniowego, wśród wzorów królują szkocka krata,  całość utrzymana w tradycyjnych kolorach świąt – czerwieni, zieleni, bieli i écru.

Hello Winter – kolekcja arktyczna, pełna polarnych zwierząt, wesołych bałwanków i delikatnych jak płatki śniegu wróżek, wykonana z bielonego drewna, porcelany i sztucznego futra. W kolorystyce dominuje elegancka biel ożywiona błyszczącym srebrem, granat z lekką domieszką szarości, zimny niebieski i elementy ciemnoszare.

Poetic Romance – linia  pełna bajkowych postaci, kolorowych ptaków i delikatnych kwiatów, w subtelnych odcieniach różu i mięty, przeplatana ciemno bordowymi akcentami. Poetyckie rysunki nadają dekoracjom elegancję oraz romantyczność.

Peaceful Lodge – kolekcja inspirowana naturą i atmosferą domku ukrytego w lesie. Motywy fauny i flory wykonane są z naturalnych surowców, głównie z drewna, flaneli i szarego papieru. Ich surowość łagodzą kolor écru oraz akcenty brokatowe w odcieniach szampana i miedzi. Linia Peaceful Lodge to ukłon w stronę natury – wykonana jest z drewna pochodzącego z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony, posiadającego certyfikat FSC.

W ofercie świątecznej dostępne są także sztuczne choinki oraz bogaty wybór bombek, łańcuchów i lampek wewnętrznych i zewnętrznych.


Publikacja dostępna również w formacie: pdf


Załączniki

Auchan na Święta – zrównoważona oferta

zabawki kreatywne
zabawki 2021