Tłusty czwartek w Auchan

Tłusty czwartek to najsłodszy dzień w roku. Tego dnia, tradycyjnie od lat, na polskich stołach królują pączki. Z tej okazji, jak co roku, sieć Auchan przygotowała niezwykle bogatą ofertę karnawałowych smakołyków.

11 lutego, w tłusty czwartek,  klienci Auchan będą mogli kupić delikatne, puszyste pączki z nadzieniem w 12 smakach, takich jak np. słony karmel, jabłko z cynamonem, róża ze skórką pomarańczową, adwokat, krem waniliowy, czy nadzienie wieloowocowe, a także w wersji bez nadzienia.

Pączki zadowolą najbardziej wymagających klientów, którzy oprócz pysznych różnorodnych smaków oczekują także wyjątkowych doznań wzrokowych. W ofercie Auchan konsumenci znajdą pączki udekorowane cukrem pudrem, gęstym pysznym lukrem, czy czekoladą z różnymi wzorami - w sumie 14 różnych referencji ze zróżnicowanym wykończeniem.  

Osoby dbające o linię, czy młodsi klienci znajdą dla siebie 8 rodzajów mini pączków o różnych nadzieniach, w tym wyborne pączki na maślance. Gama przysmaków na świętowanie tłustego czwartku zawiera także paluchy i donuty z różnym wykończeniem ora klasyczne faworki.  Z myślą o klientach na diecie wegańskiej, sieć Auchan przygotowała pączki wegańskie bez jajek, smażone na tłuszczu roślinnym.

Z okazji tłustego czwartku sieć Auchan przygotowała także dla klientów specjalną ofertę. W dniach 8-11.02.2021 r. za zakupy dokonane przy użyciu aplikacji Glovo, za każde wydane 30 zł czeka w prezencie pączek. Oferta dotyczy wybranych sklepów Auchan z usługą Glovo.Załączniki

Auchan_fot 3. pączki.JPG
Auchan_fot. 1 pączki.jpg
Auchan_fot. 2 pączki.jpg