Dni NISKICH CEN w Auchan. Cenowe Happy Hours i oferty specjalne dla uczestników programu Skarbonka

Auchan jest znane ze swoich niskich cen, co podkreślają niezależne rankingi cenowe przeprowadzane cykliczne przez niezależnych ekspertów. Aby poprawić siłę nabywczą polskiego konsumenta, w dniach 29.04 – 06.05 br. Auchan Retail Polska organizuje specjalne dni NISKICH CEN. W ramach tej akcji klienci sieci w sklepach na terenie całej Polski, będą mogli dokonać zakupów w wyjątkowo atrakcyjnych cenach oraz skorzystać z ofert specjalnych tj. Happy Hours skierowanych do posiadaczy karty lojalnościowej Skarbonka. To kolejne z szeregu podejmowanych przez sieć Auchan kompleksowych działań, mających na celu wspieranie klientów, szczególnie w bezprecedensowym czasie epidemii.

Podczas dni NISKICH CEN większość kategorii produktów w Auchan będzie dostępna w jeszcze niższych i promocyjnych cenach. Przez osiem dni klienci sieci będą mogli kupić jeszcze taniej przede wszystkim produkty spożywcze, w tym lokalne, polskie artykuły marki Pewni Dobrego i napoje. Oferta obejmuje także kosmetyki, artykuły gospodarstwa domowego, chemię gospodarczą, odzież, sprzęt audio. Miłośnicy sportu oraz spędzania czasu na świeżym powietrzu – z zachowaniem zasad bezpieczeństwa - będą mogli zakupić, w bardzo korzystnych cenach, sprzęt sportowy, meble ogrodowe i balkonowe oraz grille i akcesoria do przygotowywania posiłków na dworze. Rabaty są zróżnicowaneobniżki sięgają do 30 procent, a na wybrane towary nawet 50 procent!

Auchan promuje to co dobre, zdrowe i lokalne, jednocześnie dokładając wszelkich starań, aby wszystkie produkty dostępne były w jak najkorzystniejszych cenach. Szczególnie w tych trudnych czasach epidemii chcemy wspierać i być najlepszym partnerem naszych klientów, bronić ich siły nabywczej i promować polskie, lokalne produkty. Mamy poczucie, że taka społeczna solidarność jest dziś ważna i potrzebna – mówi Gerard Gallet, dyrektor generalny Auchan Retail Polska

Dla posiadaczy karty lojalnościowej Skarbonka, przygotowana została oferta specjalna – Happy Hours. Klienci, którzy dokonają zakupów w sobotę 2 maja br., między godziną 16:00 a 21:00, otrzymają dodatkowy bonus 50 zł na kartę Skarbonka za zakupy w wysokości 300 zł w hipermarketach i 20 zł za zakupy o wartości 100 zł w supermarketach. Oferta Happy Hours dostępna będzie również  dla osób, które tego dnia przystąpią do programu lojalnościowego Skarbonka. Ponadto przez cały Maj klienci którzy mają dodaną kartę Skarbonka do Aplikacji Mobilnej Auchan, otrzymają na swoje konto Skarbonka 2% wartości swoich zakupów.

W obecnej sytuacji epidemiologicznej Auchan Retail Polska nieustannie podejmuje liczne działania gwarantujące płynność sprzedaży i bezpieczne warunki zakupów, tak ważne w okresie trwającej epidemii. Sieć wprowadza także nowe usługi, dzięki którym klienci mogą kupić w korzystnych cenach wszystko co niezbędne, także pozostając w domu i ograniczając kontakty z innymi do minimum. Dni NISKICH CEN wpisują się w tę strategię firmy. Te kompleksowe działania Auchan organizowane są pod wspólnym hasłem: #wspieramyWas.Załączniki