Dwa nowe otwarcia sklepów franczyzowych Auchan Supermarket w Józefosławiu i Brwinowie.

14 listopada br. O 8 rano Auchan otwiera dwa kolejne sklepy w ramach franczyzy pod logo Auchan Supermarket.

“Dwa kolejne otwarcia sklepów franczyzowych Auchan to kontynuacja naszej strategii  rozwoju w Polsce. Nasze plany zakładają otwarcie 300 sklepów franczyzowych w ciągu najbliższych 5 lat. Siła Marki Auchan oraz doświadczenie w handlu naszych Partnerów  to niepodważalne atuty na drodze do sukcesu w handlu nowej generacji.”

- mówi Stephane Delaunay, Dyrektor ds. Franczyzy Auchan Retail Polska. .

W ramach umowy franczyzowej Auchan gwarantuje swoim Partnerom wiedzę ekspercką, zaangażowanie win-win oraz trwałe relacje oparte na zaufaniu budując w ten sposób handel nowej generacji. Aby skutecznie rozwijać sieć przedsiębiorców z pasją do handlu, którzy dzielą te same wartości: zaufanie, otwartość i doskonałość, Auchan inwestuje w szkolenia oraz w zindywidualizowane towarzyszenie,

Obydwa sklepy Auchan Supermarket w Józefosławiu i Brwinowie oferują gamę 15 000 produktów  wyselekcjonowanych pod potrzeby lokalnego klienta .Sklepy o powierzchni handlowej 1 100 m2, proponują przede wszystkim wspaniałe produkty świeże, produkty BIO, produkty pod logo PEWNI DOBREGO oraz produkty marki własnej Auchan (z logo ptaka). Sklepy są usytuowane w galeriach handlowych odpowiednio MMG Józefosław (ul. Geodetów 23) i Galeria Brwinów (ul. Grodziska 46). Godziny otwarcia obu sklepów: od poniedziałku do soboty  od 8h-21h; w niedzielę 9h -19h.

 


Publikacja dostępna również w formacie: pdf


Załączniki

Auchan Retail Polska _kolejne dwa otwarcia sklepów franczyzowych.pdf

Józefosław fot 3.JPG
Józefosław fot 4.JPG
Józefosław.fot 1.JPG
Józefosław
Józefosłw fot 2.JPG
Brwinów.jpg
Józefosław fot 5.JPG
Józefosław fot 6.JPG
Józefosław fot 8.JPG