23 lata Auchan w Polsce

Od 26 kwietnia zapraszamy Klientów do wspólnej radości świętowania 23 urodzin Auchan w Polsce. Na Klientów czekają atrakcyjne promocje, takie jak „Drugi za 1 grosz”, „WieloPaki”, „Tańsze zakupy z Aplikacją Auchan, wyjątkowe bonusy z kartą lojalnościową Auchan “Skarbonka” i co tydzień nowa gazetka z zaskakującymi produktami po jeszcze niższych cenach.

W każdym tygodniu maja dla Klientów Auchan przygotowane będą promocyjne strefy m.in. strefa ogrodowa z szeroką ofertą kwiatów, akcesoriów i mebli ogrodowych, ciekawa strefa tekstyliów marki InEXTENSO dla całej rodziny, jak również oferta ekskluzywnych produktów włoskich a dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka będą czekały liczne atrakcje i bogata oferta zabawek.  

Klienci, którzy zrobią zakupy w terminie od 02.05 do 11.05.2019 będą mogli również wziąć udział w wielkiej loterii urodzinowej, w której do wygrania są m.in samochód, skutery, telewizory, miksery, aparaty fotograficzne, bony na rodzinne wakacje i wiele innych atrakcyjnych nagród.

Dodatkowo 10 i 11 maja w sklepach Auchan będzie można zarejestrować się do bazy potencjalnych dawców krwi DKMS.

Pełne informacje o urodzinowych atrakcjach można znaleźć w gazetkach produktowych w sklepach Auchan, na stronie www.auchan.pl, na Facebooku i Instagramie.

 

Zapraszamy Wszystkich Klientów do wspólnej radości świętowania  z Auchan!

 Załączniki

23 urodziny Auchan.jpg