20 lat Auchan w Polsce

20 lat Auchan w Polsce

14 maja 1996 roku, 20 lat temu, w Piasecznie pod Warszawą, został otwarty pierwszy sklep Auchan w Polsce. W 2016 roku Auchan to: 76 hipermarketów w całej Polsce, 22 000 współpracowników, 60 000 referencji w ofercie, 140 milionów  Klientów (paragonów kasowych) rocznie, 2 000 Dostawców produktów, 2 500 Dostawców usług. Inwestycje Auchan w Polsce przekroczyły 7 miliardów 400 milionów złotych. Przez 20 lat swojej działalności Auchan potwierdziło swoje niskie ceny, największy wybór i profesjonalną obsługę.

Urodzinowa akcja z okazji 20 lat Auchan startuje 28 kwietnia. Od tego dnia Klienci mogą spodziewać się wspaniałych promocji i zaskakujących produktów, po jeszcze niższych cenach. Konkurs Piramida Nagród, który wystartuje 28 kwietnia w każdym sklepie, oferuje Klientom takie nagrody jak czajniki, radio- budziki, power-banki, torby na laptopy, słuchawki marki Qilive oraz wiele innych, ciekawych i atrakcyjnych produktów.

Od 2 maja rozpocznie się Wielka Loteria Auchan. Do 31 maja Klienci, którzy zrobią zakupy w  Auchan mogą wygrać: 20 samochodów mini-cooper, 20 skuterów Vespa, 20 4-osobowych wycieczek do Rzymu. Dodatkowo, 20 osób może wygrać bony o wartości 6 000 zł na zakupy w Auchan.

Pracownicy Auchan wprowadzą Klientów w urodzinowy nastrój pokazami tańca i  gradem balonów z nagrodami, na który zapraszamy 2 maja.

W każdym tygodniu maja Klienci Auchan skorzystają z licznych festiwali produktów, np. festiwal steków, bananów. Na Klientów czeka specjalna, wzbogacona oferta, w niezwykle atrakcyjnych cenach, a także pokazy i degustacje.

W tym ważnym dla siebie okresie Auchan pamięta o dzieciach! W każdym sklepie Auchan, w maju, będzie prowadzona sprzedaż urodzinowego ciasta. Dochód ze sprzedaży zostanie  przekazany na rzecz lokalnych stowarzyszeń i fundacji, wspierających dzieci i młodzież w trudnej sytuacji życiowej. Do 31 maja trwa również konkurs grantowy Fundacji Auchan na rzecz młodzieży, która także w tym roku obchodzi swoje 20 lecie. Z tej okazji planuje zrealizować w Polsce jubileuszową liczbę 20 projektów.

Pełne informacje o urodzinowych atrakcjach można znaleźć w gazetkach produktowych w sklepach Auchan i na stronie www AUCHAN.pl

Zapraszamy wszystkich Klientów do wspólnego świętowania!