Otwarcie Auchan Supermarket Warszawa Światowida

18 kwietnia o godzinie 10:00  został otwarty Auchan Supermarket na ulicy Światowida w Warszawie. Sklep stanowi kontynuację naszej transformacji w stronę uspójniania i wprowadzania różnych formatów wokół jednej, spójnej marki Auchan.

Auchan Supermarket na Światowida ma powierzchnię handlową 1 200 m2 a do dyspozycji Klientów jest 6 innowacyjnych kas, oraz 3 kasy samoobsługowe „miłe”.  

Sklep przygotował dla Klientów szeroką ofertę spożywczą, na szczególną uwagę zasługuje duży dział Warzywa/Owoce, który usytuowany jest na wejściu do sklepu.

Auchan Supermarket Światowida przywiązuje ogromną wagę do produktów BIO i produktów pro-zdrowotnych, dlatego też Klienci będą mogli zapoznać się z bogatą ofertą tych produktów.

Ekipa sklepu zaprasza również na Targ Wędlin z gamą produktów wędzonych metodami naturalnymi i Targ Piekarnia z gamą pieczywa wypiekanego na miejscu.

Sklep promuje również produkty marki własnej, które gwarantują dobrą jakość oraz przystępną cenę. Nasze marki własne to między innymi artykuły oznaczone logo z podniesionym kciukiem, artykułu z logo Auchan, Qilive, actuel i Cosmia.

Sklep przygotował również ciekawą nową strefę sezonową z grillami i akcesoriami.

W sklepie Klienci mogą skanować, kserować dokumenty, wywoływać zdjęcia oraz korzystać z oferty Auchan Direct zamawiając produkty on-line i odbierając w sklepie.

W sklepie działa również program lojalnościowy Skarbonka.

Sklep będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 7:00 – 22:00, a w niedzielę 8.00 - 21.00.

Auchan Supermarket ul. Światowida 57, Warszawa

Serdecznie zapraszamy!

 Załączniki

Auchan Supermarket Auchan Światowida fot 2.JPG
Auchan Supermarket Światowida fot.1.JPG
Auchan Supermarket Warszawa Światowida fot 3.JPG
Auchan Supermarket Warszawa Światowida fot 5.JPG
Auchan Supermarket Warszawa Światowida fot 6.JPG
Auchan Supermarket Warszawa Światowida fot 4..JPG