Auchan Retail Polska włącza się w Godzinę dla Ziemi

Już w najbliższą sobotę -  24 marca  - o godzinie 20:30 na całym świecie obchodzona jest Godzina dla Ziemi (ang. Earth Hour).  Jest  to akcja zainicjowana przez WWF. Jej celem jest nakłonienie zarówno osób fizycznych jak i firm do wyłączenia na 1 godzinę urządzeń elektrycznych w domach i biurach. Akcja ma skłonić do refleksji nad wpływem środowiskowym każdego z nas i troski o dobro planety.

W tym roku do akcji włącza się Auchan Retail Polska. W ramach tej akcji na hipermarketach Auchan na godzinę zgasną szyldy, zaś w sklepach prowadzona będzie akcja informacyjna, zachęcająca klientów do udziału w akcji.  Akcja ma znaczenie symboliczne, by wzmocnić jej pozytywny wpływ  Auchan Retail Polska planuje akcję informacyjną dla swoich klientów i pracowników, której celem jest zachęcenie ich do odpowiedzialnego korzystania z energii elektrycznej zarówno w biurach jak i w domach.

Tegoroczna akcja, której patronem jest WWF, odbywa się pod hasłem „Ratujmy serce Karpat”. Auchan zachęca ich do podpisania petycji w sprawie utworzenia Turnickiego Parku Narodowego na stronie http://karpaty.wwf.pl/

Otwarcie Moje Auchan Warszawa - Odkryta 1.03.2018

MojeAuchan, to innowacyjny sklep osiedlowy, który odmieni życie Klientów wraz z aplikacją mobilną Auchan i usługą “Zamów w internecie- odbierz w sklepie”.

W dniu 1.03.2018 został otwarty sklep MojeAuchan na ulicy Odkrytej w Warszawie. To drugi sklep w tym formacie, który proponuje swoim Klientom sieć Auchan.

MojeAuchan na ulicy Odkrytej, to typowy sklep miejski o powierzchni 700m², którego ambicją jest oferowanie klientom nowego i innowacyjnego podejścia do zakupów, opartego na połączeniu z kanałem sprzedaży elektronicznej AuchanDirect.pl.

Sklep MojeAuchan proponuje klientom bogatą ofertę smacznych i zdrowych produktów w atrakcyjnej cenie, a także wysokiej jakości usługi, dzięki którym mogą oni nie tylko szybko i sprawnie zrobić zakupy, lecz także nabyć produkty do szybkiego spożycia na miejscu, lub na wynos.

Klienci mogą codziennie robić zakupy w nowym sklepie, który przeszedł gruntowną przebudowę!

Na 700 m², MojeAuchan proponuje gamę, na którą składa się prawie 6000 starannie wyselekcjonowanych produktów. W ofercie sklepu główne miejsce zajmują owoce i warzywa oraz nowe trendy żywieniowe z bogatą ofertą produktów sezonowych i bio, dietetycznych, jak i lokalnych oraz produktów tzw. niebieskich specjalnie oznaczonych etykietą Żyć lepiej, tak aby naszym Klientom doradzić jak najlepsze produkty. MojeAuchan zaprasza również na Targ Wędlin i Serów.

 Przytulny kącik gastronomiczny to  więcej przyjemności!

Dla klientów, którzy chcą zjeść szybko i smacznie, MojeAuchan przygotował kącik BISTRO z pyszną kawą serwowaną na miejscu, słonymi i słodkimi przekąskami.

To sklep z wieloma usługami,którego ambicją jest ułatwienie klientom codziennego życia.

Moje Auchan udostępnia możliwość skanowania, kserowania, wywoływania zdjęć oraz dostarczenia zakupów, na które zamówienie klient złożył w internecie.

Klienci mogą również skorzystać z oferty kuponingu dzięki nowej aplikacji Auchan.

Zapraszamy na Zakupy!

Moje Auchan, ul. Odkryta 62,  Warszawa

Godziny otwarcia sklepu:

pon.-czw.: 7-22

pt.-sob.: 7-23

ndz.: 8-21

 

"Auchan...i życie się zmienia"

"Auchan...i życie się zmienia" to nowe hasło, które od marca 2018 będzie towarzyszyło zmianom doświadczeń zakupowych Klientów w Auchan. Więcej nowoczesności, więcej komunikacji opartej na innowacyjnych rozwiązaniach, więcej nowości.

Wraz z wprowadzeniem nowego hasła ruszyła darmowa aplikacja Auchan, która od 27 lutego jest dostępna dla wszystkich wraz ze specjalnym kuponingiem. Atrakcyjne zniżki na specjalnie oznaczone produkty czekają na tych Klientów, którzy dysponując aplikacją wybiorą się na zakupy do Auchan.

Wdrożeniu aplikacji towarzyszy również specjalna gazetka promująca 4 międzynarodowe Marki Własne Auchan.

1- InExtenso by Auchan - marka tekstyliów dzięki, którym Klienci będą mogli stworzyć jakościowe, wygodne i modne zestawy ubraniowe.

2- Cosmia by Auchan  - marka produktów kosmetycznych, z dużym wyborem zapachów i kosmetyków do pielęgnacji i makijażu.  

3- Actuel - marka produktów wyposażenia domu, z praktycznymi artykułami w niskich cenach.  

4- Qilive- marka produktów agd-rtv-tele, które wyróżniają się najnowszą technologią, funkcjonalnością i atrakcyjnymi cenami.  

Dodatkowo z okazji zbliżającego się  "Święta Kobiet" w Auchan można znaleźć gazetkę z bogatą ofertę kwiatów, produktów kosmetycznych i wieloma inspiracjami prezentowymi. Wyjątkową atrakcję sieć Auchan przygotowała również dla swoich Klientek, które mogą wziąć udział w  innowacyjnym  konkursie *"Relooking by InExtenso"*  z *Alicją Napiórkowską stylistką z TVN.* Wraz z Alicją, uczestnicy konkursu będą tworzyć profesjonalne stylizacje, bawić się stylem, poznawać świeże formy, kolory i hafty tak aby pokazać najmodniejszy look sezonu InExtenso by Auchan.

 

Bilans działalności Fundacji Auchan na rzecz młodzieży w Polsce

W roku 2017 Fundacja Auchan na rzecz młodzieży przyznała dofinansowanie kolejnym 9. projektom.  Łączna wartość subwencji to 71 481 EUR. Projekty skierowane są do dzieci i młodych ludzi, łączna liczba beneficjentów 14 016

Dofinansowanie projektów otrzymały sklepy Częstochowa Północ, Piaseczno, Nowy Sącz, Lublin Czechów, Marki, Gdańsk, Kielce i Wrocław wraz ze swoimi Partnerami – lokalnymi Fundacjami i Stowarzyszeniami. Pełna lista projektów wraz z opisami dostępna jest tutaj. W roku 2017 po raz pierwszy dofinansowany został wspólny projekt supermarketu i hipermarketu w Tarnowie. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia w zmienianiu świata na plus.

Bilans działalności Fundacji Auchan na rzecz młodzieży w Polsce od roku 2011, to 71 projektów, na łączną wartość 578 522 EUR i zaangażowane 42 sklepy.

Fundacja Auchan na rzecz młodzieży została powołana w 1996 roku we Francji. W roku 2011, z okazji jubileuszu Auchan, objęła pomocą następujące kraje: Hiszpania, Portugalia, Polska, Węgry, Rumunia, Ukraina, Chiny, Tajwan, Wietnam.

Znamy już terminy tegorocznych zbiórek żywności z Federacją Polskich Banków Żywności

Wzorem lat ubiegłych Auchan kontynuuje współpracę z Federacją Polskich Banków Żywności na rzecz przeciwdziałania problemowi niedożywienia, wspierając Federację w organizacji zbiórek żywności.

Auchan Polska oddaje do dyspozycji Banków swoje sklepy dla przeprowadzenia zbiórek żywności na rzecz potrzebujących. Lokalne Banki wybierają sklepy, w których będą prowadzić zbiórki, w zależności od swoich bieżących potrzeb i możliwości. Banki Żywności wspierają jadłodajnie, świetlice środowiskowe, noclegownie i domy dla bezdomnych, ośrodki wychowawcze, hospicja, ośrodki wsparcia dla kobiet samotnie wychowujących dzieci, domy dziecka oraz inne instytucje zajmujące się pomocą osobom potrzebującym.

 W roku 2018 zorganizowane zostaną 3 zbiórki, w następujących terminach:

 

 

  1. Wielkanocna Zbiórka Żywności - 16-18.03
  2. Podziel się Dobrym Posiłkiem - 28-29.09
  3. Świąteczna Zbiórka Żywności - 30.11 - 02.12

 

W roku 2017 w zbiórkach organizowanych w sklepach Auchan udało się zebrać ponad 70,4 ton żywności. Zapraszamy do zapoznania się z działalnością Federacji Polskich Banków Żywności - link.

Wyniki Mikołajkowych Dni Dawców Szpiku

W dniach 8 - 10 grudnia 2017 r. w 67 sklepach Auchan oraz 7 sklepach Simply odbyły się Mikołajkowe Dni Dawcy Szpiku wraz z Fundacją DKMS. 

Dzięki zaangażowaniu pracowników/wolontariuszy oraz chęci niesienia pomocy naszych klientów i pracowników, do bazy Fundacji DKMS dołączyło w tym okresie 6 309 nowych potencjalnych Dawców. Warto wspomnieć, że kolejny raz został pobity zeszłoroczny rekord zarejestrowanych podczas jednej edycji Dawców. Od początku współpracy z Fundacją DKMS w sklepach pod szyldem Auchan zarejestrowanych zostało aż 55 925 potencjalnych Dawców.

W imieniu Fundacji DKMS, Auchan Retail Polska, a także podopiecznych Fundacji składamy podziękowania oraz gratulacje wszystkim osobom zaangażowanym w tegoroczne Mikołajkowe Dni Dawcy Szpiku. Szczególne podziękowania należą się tym wyjątkowym osobom, które zdecydowały się być Dawcami i dać nieznanej osobie szansę na życie.

zobacz więcej