Otwarcie Moje Auchan Warszawa - Odkryta 1.03.2018

MojeAuchan, to innowacyjny sklep osiedlowy, który odmieni życie Klientów wraz z aplikacją mobilną Auchan i usługą “Zamów w internecie- odbierz w sklepie”.

W dniu 1.03.2018 został otwarty sklep MojeAuchan na ulicy Odkrytej w Warszawie. To drugi sklep w tym formacie, który proponuje swoim Klientom sieć Auchan.

MojeAuchan na ulicy Odkrytej, to typowy sklep miejski o powierzchni 700m², którego ambicją jest oferowanie klientom nowego i innowacyjnego podejścia do zakupów, opartego na połączeniu z kanałem sprzedaży elektronicznej AuchanDirect.pl.

Sklep MojeAuchan proponuje klientom bogatą ofertę smacznych i zdrowych produktów w atrakcyjnej cenie, a także wysokiej jakości usługi, dzięki którym mogą oni nie tylko szybko i sprawnie zrobić zakupy, lecz także nabyć produkty do szybkiego spożycia na miejscu, lub na wynos.

Klienci mogą codziennie robić zakupy w nowym sklepie, który przeszedł gruntowną przebudowę!

Na 700 m², MojeAuchan proponuje gamę, na którą składa się prawie 6000 starannie wyselekcjonowanych produktów. W ofercie sklepu główne miejsce zajmują owoce i warzywa oraz nowe trendy żywieniowe z bogatą ofertą produktów sezonowych i bio, dietetycznych, jak i lokalnych oraz produktów tzw. niebieskich specjalnie oznaczonych etykietą Żyć lepiej, tak aby naszym Klientom doradzić jak najlepsze produkty. MojeAuchan zaprasza również na Targ Wędlin i Serów.

 Przytulny kącik gastronomiczny to  więcej przyjemności!

Dla klientów, którzy chcą zjeść szybko i smacznie, MojeAuchan przygotował kącik BISTRO z pyszną kawą serwowaną na miejscu, słonymi i słodkimi przekąskami.

To sklep z wieloma usługami,którego ambicją jest ułatwienie klientom codziennego życia.

Moje Auchan udostępnia możliwość skanowania, kserowania, wywoływania zdjęć oraz dostarczenia zakupów, na które zamówienie klient złożył w internecie.

Klienci mogą również skorzystać z oferty kuponingu dzięki nowej aplikacji Auchan.

Zapraszamy na Zakupy!

Moje Auchan, ul. Odkryta 62,  Warszawa

Godziny otwarcia sklepu:

pon.-czw.: 7-22

pt.-sob.: 7-23

ndz.: 8-21

 Załączniki

DSC_0036.JPG
DSC_0039.JPG
DSC_0042.JPG
DSC_0050.JPG
DSC_0058.JPG
DSC_0071.JPG
DSC_0116.JPG