Jeteś tutaj: Auchan | Biuro prasowe | Ciasto charytatywne w Auchan

Ciasto charytatywne w Auchan

08.05.2017
Inne wersje: txt

Ciasto charytatywne w Auchan

 12 maja we wszystkich sklepach Auchan w całej Polsce organizowana będzie urodzinowa akcja „ciasto charytatywne”.  Beneficjentami akcji są lokalne fundacje i stowarzyszenia działające na rzecz dzieci i młodych ludzi.

Auchan Polska angażuje się w działania na rzecz swojego otoczenia społecznego poprzez Fundację Auchan na rzecz młodzieży oraz lokalne zaangażowanie sklepów.  W roku 2016 po raz pierwszy do licznych atrakcji i animacji, które firma przygotowała z okazji swoich urodzin dla Klientów dodany został projekt – ciasto jubileuszowe, który stał się nieodłącznym elementem jubileuszu Firmy. Dzięki temu, wspólne świętowanie z Klientami zyskuje nowy wymiar – w którym Auchan i Klienci wspólnie pomagają potrzebującym dzieciom.

Auchan zaprasza Klientów do udziału w tej inicjatywie i dziękuje im, wraz z lokalnymi fundacjami i stowarzyszeniami, za serce okazane potrzebującym dzieciom.

 

* Auchan Retail Polska prowadzi działalność w 3 formatach - hipermarketach, supermarketach i handlu elektronicznym. Auchan działa w Polsce od 1996 r. Po 21. latach działalności Auchan to 75 hipermarketów, 34 supermarkety Simply oraz Auchan Direct – działający na terenie Warszawy i okolic. Auchan jest firmą prywatną, nienotowaną na Giełdzie. Kapitał firmy należy w 88% do Stowarzyszenia Rodziny Mulliez,  a w 12 % do pracowników, w ramach akcjonariatu pracowniczego.