Otwarcie Auchan Jelenia Góra i Auchan Radom Żółkiewskiego

28 i 29 kwietnia  to dni, w których zostaną otwarte kolejne Hipermarkety Auchan. 28 kwietnia o godzinie 9:30 zostanie otwarty Auchan Jelenia Góra, a 29 kwietnia Auchan w Radomiu na ulicy Żółkiewskiego. 

Daty otwarć sklepów w Jeleniej Górze i Radomiu łączą się z rozpoczęciem obchodów 20 lat Auchan w Polsce, dzięki temu Klienci będą mogli skorzystać z jeszcze większej i atrakcyjniejszej oferty, jak również wziąć udział w Wielkiej Loterii Auchan która staruje już 2 maja i potrwa do 31 maja.

Sklepy poza atrakcjami dla Klientów i konkursami przygotowały bogatą ofertę spożywczą, a w tym między innymi promocję „Drugi produkt za 1 grosz”, szeroką ofertę mięs, ryb, warzyw i owoców.

Nowością w sklepach jest dział Bazarek, który oferuje wiele rodzajów produktów na wagę w bardzo niskich cenach między innymi morele, bakalie, migdały, żórawinę, płatki owsiane, ciastka i cukierki.

W ofercie przemysłowej na Klientów czekają atrakcyjne artykuły małego sprzętu AGD, wiele rodzajów smart fonów, telefonów komórkowych, telewizorów, tabletów i akcesoriów elektronicznych.

Sklepy przygotowały również ciekawe strefy sezonowe z dużym wyborem rowerów, mebli ogrodowych i grilli.

W dniu otwarcia sklepy będą czynne od 9.30 do 22.00, a od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00 – 22:00, a w niedzielę 9.00 - 21.00.

Hipermarket Auchan Jelenia Góra: ul. Jana Pawła II 51, 58-506 Jelenia Góra

Hipermarket Auchan Radom: ul. Żółkiewskiego 4, 26-617 Radom

Serdecznie zapraszamy!