Nowe produkty w ofercie Auchan

Z pomysłem i ze smakiem – kolejne produkty wzbogacają gamę artykułów marki własnej Auchan oraz asortyment artykułów dla dzieci.

Starannie dobrane do gustu klienta oleje, dania gotowe ułatwiające codzienne przygotowywanie posiłków,  paleta octów do dań, a także płatki idealne na śniadanie oraz kremowe czekolady  to produkty marki własnej z logo Auchan, które od sierpnia 2011 roku klienci znaleźć mogą na sklepowych półkach.

Auchan od sierpnia wprowadził 5 rodzajów olejów wzbogacając ofertę produktu o m.in. olej arachidowy, 4 – składnikowy, do smażenia, z orzechów włoskich oraz rzepakowy BIO. Dbając o satysfakcję i czas klientów Auchan zaproponował nowe metody na szybki obiad. W gotowych daniach Auchan znaleźć można europejskie potrawy  m.in. Paelle, Cassoulet,  Danie z Soczewicy i mięsa, Zapiekankę ziemniaczaną, Zapiekankę z serem (Tartiflette) , Makaron Canelloni z wołowiną. Jako dodatek wzbogacający smak dań, sieć sklepów Auchan wprowadziła ocet: xeres,  vingret jabłkowy, vinegret z cebuli szalotki. Uatrakcyjniając gamę produktów śniadaniowych, Auchan zaproponowało swoim klientom nowe płatki:  pełnoziarniste płatki zbożowe oraz śniadaniowe z dodatkiem bananów, rodzynek, orzechów i kokosa. Poszerzyło również gamę o egzotyczne smaki czekolad, oferując klientom czekoladę z nutą pomarańczy, z truflami i dodatkiem kokosa.  A na przekąskę zaproponowało musy bananowe i jabłkowo-gruszkowe - wariant z cukrem i bez cukru.

Firma poza produktami marki z logo Auchan, w sierpniu br. wprowadziła produkty marki Riki & Rok, stworzonej z myślą o dzieciach, choć trafiającej również w upodobania konsumentów dorosłych. Swoim małym klientom Auchan zaproponowało owocowe Żelki, bogate w substancje odżywcze płatki śniadaniowe, dostosowane do dziecięcego smaku, musy owocowe, napój czekoladowy oraz ciasto truskawkowe.

Ciągłe urozmaicanie oferty sklepów pozwala klientom poznawać nowe smaki. Auchan dąży do tego, by wszyscy klienci niezależnie od możliwości finansowych mogli cieszyć się nowościami i smakować nowych produktów, dlatego w swojej ofercie Auchana dba o niską cenę produktów i ich wysoką jakość. 

Załączniki