"Auchan...i życie się zmienia"

"Auchan...i życie się zmienia" to nowe hasło, które od marca 2018 będzie towarzyszyło zmianom doświadczeń zakupowych Klientów w Auchan. Więcej nowoczesności, więcej komunikacji opartej na innowacyjnych rozwiązaniach, więcej nowości.

Wraz z wprowadzeniem nowego hasła ruszyła darmowa aplikacja Auchan, która od 27 lutego jest dostępna dla wszystkich wraz ze specjalnym kuponingiem. Atrakcyjne zniżki na specjalnie oznaczone produkty czekają na tych Klientów, którzy dysponując aplikacją wybiorą się na zakupy do Auchan.

Wdrożeniu aplikacji towarzyszy również specjalna gazetka promująca 4 międzynarodowe Marki Własne Auchan.

1- InExtenso by Auchan - marka tekstyliów dzięki, którym Klienci będą mogli stworzyć jakościowe, wygodne i modne zestawy ubraniowe.

2- Cosmia by Auchan  - marka produktów kosmetycznych, z dużym wyborem zapachów i kosmetyków do pielęgnacji i makijażu.  

3- Actuel - marka produktów wyposażenia domu, z praktycznymi artykułami w niskich cenach.  

4- Qilive- marka produktów agd-rtv-tele, które wyróżniają się najnowszą technologią, funkcjonalnością i atrakcyjnymi cenami.  

Dodatkowo z okazji zbliżającego się  "Święta Kobiet" w Auchan można znaleźć gazetkę z bogatą ofertę kwiatów, produktów kosmetycznych i wieloma inspiracjami prezentowymi. Wyjątkową atrakcję sieć Auchan przygotowała również dla swoich Klientek, które mogą wziąć udział w  innowacyjnym  konkursie *"Relooking by InExtenso"*  z *Alicją Napiórkowską stylistką z TVN.* Wraz z Alicją, uczestnicy konkursu będą tworzyć profesjonalne stylizacje, bawić się stylem, poznawać świeże formy, kolory i hafty tak aby pokazać najmodniejszy look sezonu InExtenso by Auchan.

 Załączniki

baner Auchan.jpg