Bilans działalności Fundacji Auchan na rzecz młodzieży w Polsce

W roku 2017 Fundacja Auchan na rzecz młodzieży przyznała dofinansowanie kolejnym 9. projektom.  Łączna wartość subwencji to 71 481 EUR. Projekty skierowane są do dzieci i młodych ludzi, łączna liczba beneficjentów 14 016

Dofinansowanie projektów otrzymały sklepy Częstochowa Północ, Piaseczno, Nowy Sącz, Lublin Czechów, Marki, Gdańsk, Kielce i Wrocław wraz ze swoimi Partnerami – lokalnymi Fundacjami i Stowarzyszeniami. Pełna lista projektów wraz z opisami dostępna jest tutaj. W roku 2017 po raz pierwszy dofinansowany został wspólny projekt supermarketu i hipermarketu w Tarnowie. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia w zmienianiu świata na plus.

Bilans działalności Fundacji Auchan na rzecz młodzieży w Polsce od roku 2011, to 71 projektów, na łączną wartość 578 522 EUR i zaangażowane 42 sklepy.

Fundacja Auchan na rzecz młodzieży została powołana w 1996 roku we Francji. W roku 2011, z okazji jubileuszu Auchan, objęła pomocą następujące kraje: Hiszpania, Portugalia, Polska, Węgry, Rumunia, Ukraina, Chiny, Tajwan, Wietnam.