Nowy Auchan Supermarket w Gdyni już otwarty!

Auchan Supermarket w Gdyni - nowe doświadczenia zakupowe Klienta.

Auchan Supermarket w Gdyni został otwarty 7 grudnia br. przy ul. Redłowskiej 41.

To kolejny sklep, który kontynuuje naszą strategię rozwoju formatów wokół unikalnej  marki Auchan.

Nowy sklep z nowymi doświadczeniami zakupowymi!

Na 1200.m², Auchan Supermarket w Gdyni proponuje gamę 10 000 starannie wyselekcjonowanych produktów. Szczególne miejsce w asortymencie zajmują wspaniałe produkty świeże, dla których strefa została specjalnie powiększona i usytuowana na wejściu do sklepu. W całej gamie produktów ogromną wagę przywiązujemy do nowych tendencji w żywieniu oferując gamę produktów sezonowych , bio dietetycznych - lokalnych i międzynarodowych - nie zapominając oczywiście o produktach marki Auchan. Wszystko po bardzo konkurencyjnych cenach w stosunku do innych sklepów tego formatu. Niskie meble, w jakie wyposażony został sklep, zapewniają lepszą widoczność produktów, a co za tym idzie, większą wygodę zakupów tworząc przyjazną i pełną ciepła atmosferę.

Wszystko co dobre, zdrowe i lokalne znajdziesz w Auchan Supermarket!

Zapraszamy na Targ Ryb świeżych z szeroką gamą filetów, ale i całych ryb, oraz Targ Piekarnia z gamą pieczywa wypiekanego na miejscu, Cukiernia z możliwością zamówienia tortu lub ciasta z oferty katalogowej, jak również dział Bazarek Luz z szerokim wyborem produktów spożywczych sprzedawanych na wagę. Targ Wędlin Tradycyjnych oferuje wędliny wędzone tradycyjną metodą, a Dział Mięsny poleca mięso rasy Limousine, które charakteryzuje się doskonałymi walorami smakowymi i soczystością. Polecamy również szeroką gamę produktów bez laktozy, bez glutenu.

Przytulny kącik gastronomiczny “Ma table - Moje BIstro”!

Dla klientów, którzy chcą zjeść szybko i smacznie, Auchan Supermarket przygotował kącik “MA TABLE- MOJE BISTRO”, gdzie można kupić pyszną kawę, słodkie i słone przekąski, doładować telefon i czytając codzienną prasę miło spędzić czas.

Jeszcze więcej usług!

Auchan Supermarket udostępnia możliwość skanowania, kserowania, wywoływania zdjęć. W sklepie znajduje się darmowe wi-fi. Jest też możliwości płatności telefonem poprzez BLIK. Sklep ma ambicję stania się miejscem pełnym życia, do którego klienci będą przychodzić z codziennymi sprawami, płacić swoje rachunki, wywoływać zdjęcia w fotokiosku lub po prostu spotkać się na kawie ze znajomymi. W sklepie działa program lojalnościowy Skarbonka. Na pierwszych Klientów czeka wiele atrakcji m.innymi, porady dietetyka, degustacje i upominki.Załączniki

Auchan Supermarekt Gdynia fot.2.JPG
Auchan Supermarekt Gdynia fot.6.JPG
Auchan Supermarket Gdynia fot. 3.JPG
Auchan Supermarket Gdynia Fot. 4.JPG
Auchan Supermarket Gdynia fot. 5.JPG
Auchan Supermarket Gdynia fot. 1.JPG