Nowy Auchan Supermarket w Gdyni już otwarty!

Auchan Supermarket w Gdyni - nowe doświadczenia zakupowe Klienta.

Auchan Supermarket w Gdyni został otwarty 7 grudnia br. przy ul. Redłowskiej 41.

To kolejny sklep, który kontynuuje naszą strategię rozwoju formatów wokół unikalnej  marki Auchan.

Nowy sklep z nowymi doświadczeniami zakupowymi!

Na 1200.m², Auchan Supermarket w Gdyni proponuje gamę 10 000 starannie wyselekcjonowanych produktów. Szczególne miejsce w asortymencie zajmują wspaniałe produkty świeże, dla których strefa została specjalnie powiększona i usytuowana na wejściu do sklepu. W całej gamie produktów ogromną wagę przywiązujemy do nowych tendencji w żywieniu oferując gamę produktów sezonowych , bio dietetycznych - lokalnych i międzynarodowych - nie zapominając oczywiście o produktach marki Auchan. Wszystko po bardzo konkurencyjnych cenach w stosunku do innych sklepów tego formatu. Niskie meble, w jakie wyposażony został sklep, zapewniają lepszą widoczność produktów, a co za tym idzie, większą wygodę zakupów tworząc przyjazną i pełną ciepła atmosferę.

Wszystko co dobre, zdrowe i lokalne znajdziesz w Auchan Supermarket!

Zapraszamy na Targ Ryb świeżych z szeroką gamą filetów, ale i całych ryb, oraz Targ Piekarnia z gamą pieczywa wypiekanego na miejscu, Cukiernia z możliwością zamówienia tortu lub ciasta z oferty katalogowej, jak również dział Bazarek Luz z szerokim wyborem produktów spożywczych sprzedawanych na wagę. Targ Wędlin Tradycyjnych oferuje wędliny wędzone tradycyjną metodą, a Dział Mięsny poleca mięso rasy Limousine, które charakteryzuje się doskonałymi walorami smakowymi i soczystością. Polecamy również szeroką gamę produktów bez laktozy, bez glutenu.

Przytulny kącik gastronomiczny “Ma table - Moje BIstro”!

Dla klientów, którzy chcą zjeść szybko i smacznie, Auchan Supermarket przygotował kącik “MA TABLE- MOJE BISTRO”, gdzie można kupić pyszną kawę, słodkie i słone przekąski, doładować telefon i czytając codzienną prasę miło spędzić czas.

Jeszcze więcej usług!

Auchan Supermarket udostępnia możliwość skanowania, kserowania, wywoływania zdjęć. W sklepie znajduje się darmowe wi-fi. Jest też możliwości płatności telefonem poprzez BLIK. Sklep ma ambicję stania się miejscem pełnym życia, do którego klienci będą przychodzić z codziennymi sprawami, płacić swoje rachunki, wywoływać zdjęcia w fotokiosku lub po prostu spotkać się na kawie ze znajomymi. W sklepie działa program lojalnościowy Skarbonka. Na pierwszych Klientów czeka wiele atrakcji m.innymi, porady dietetyka, degustacje i upominki.

Załączniki

Auchan Supermarekt Gdynia fot.2.JPG
Auchan Supermarekt Gdynia fot.2.JPG
Auchan Supermarekt Gdynia fot.6.JPG
Auchan Supermarekt Gdynia fot.6.JPG
Auchan Supermarket Gdynia fot. 3.JPG
Auchan Supermarket Gdynia fot. 3.JPG
Auchan Supermarket Gdynia Fot. 4.JPG
Auchan Supermarket Gdynia Fot. 4.JPG
Auchan Supermarket Gdynia fot. 5.JPG
Auchan Supermarket Gdynia fot. 5.JPG
Auchan Supermarket Gdynia fot. 1.JPG
Auchan Supermarket Gdynia fot. 1.JPG