Jeteś tutaj: Auchan | Biuro prasowe | QUIZ O KULTURZE I JĘZYKU FRANCUSKIM

QUIZ O KULTURZE I JĘZYKU FRANCUSKIM

02.06.2017
Inne wersje: txt

W terminie od 12 czerwca do 2 lipca 2017 Instytut Francuski w Polsce organizuje konkurs o kulturze i języku francuskim.  Auchan, włączyło się w ten projekt jako Partner, w ramach realizacji strategii społecznej odpowiedzialności biznesu.

Konkurs adresowany jest do Osób uczących się języka francuskiego, interesujących się kulturą Francji oraz dla wszystkich tych, którzy chcą poznać je lepiej.  W projekcie przewidziane zostały atrakcyjne nagrody,  ogłoszenie wyników 7 lipca 2017 na stronie Instytutu Francuskiego, zaś wręczenie nagrody głównej będzie miało miejsca 9 lipca 2017 podczas obchodów Święta Francji.

Więcej informacji o konkursie (regulamin, nagrody) można znaleźć tutaj.

Zabawę zaczynamy 12 czerwca 2017 roku na stronie Instytutu Francuskiego.

Bonne chance!  Powodzenia!

* Auchan Retail Polska prowadzi działalność w 3 kanałach sprzedaży - hipermarketach, supermarketach i handlu elektronicznym. Auchan działa w Polsce od 1996 r. Po 20. latach działalności Auchan to 75 hipermarketów, 34 supermarkety Simply oraz Auchan Direct – działający na terenie Warszawy i okolic. Auchan jest firmą prywatną, nienotowaną na Giełdzie. Kapitał firmy należy w 88% do Stowarzyszenia Rodziny Mulliez,  a w 12 % do pracowników, w ramach akcjonariatu pracowniczego.

application
.pdf, rozmiar: 2MB
Pobierz plik