Jeteś tutaj: Auchan | Biuro prasowe | Limitowana edycja T-shirtów Jacob w sklepach Auchan

Limitowana edycja T-shirtów Jacob w sklepach Auchan

09.05.2017
Inne wersje: txtpdf

W ramach urodzinowej akcji "20+1 lat Auchan", po raz pierwszy w ofercie tekstyliów Auchan zadebiutował Jakub  Bartnik – zwycięzca pierwszej edycji programu   Project Runway,   emitowanego w stacji TVN. 

Jakub Bartnik to młody projektant mody działający pod pseudonimem Jacob Birge. Jest twórcą takich marek jak "Jacob Birge Vision" oraz jej casualowej wersji "JACOB". Ta ostatnia to ubrania codziennego użytku przeznaczone dla kobiet. Sam projektant tak opowiada o swojej marce: "Chcemy aby każda kobieta czuła się pięknie w pośpiechu codziennego dnia. Styl marki JACOB charakteryzuje szyk, połączony z naturalnym luzem. To przełamanie biurowej powagi streetowymi ubraniami." 


Owocem współpracy marki  AUCHAN z marką JACOB jest linia T-shirtów z nadrukami w dwóch wersjach:  abstrakcyjne minimalistyczne wzory oraz linia geometrycznych ptaków nawiązujących do logo marki AUCHAN.

Damskie T-shirty są dostępne w sprzedaży od 5 maja w sklepach Auchan - edycja limitowana!

 

 

* Auchan Retail Polska prowadzi działalność w 3 kanałach sprzedaży - hipermarketach, supermarketach i handlu elektronicznym. Auchan działa w Polsce od 1996 r. Po 20. latach działalności Auchan to 75 hipermarketów, 34 supermarkety Simply oraz Auchan Direct – działający na terenie Warszawy i okolic. Auchan jest firmą prywatną, nienotowaną na Giełdzie. Kapitał firmy należy w 88% do Stowarzyszenia Rodziny Mulliez,  a w 12 % do pracowników, w ramach akcjonariatu pracowniczego.

image
.jpg, rozmiar: 93kB
Pobierz plik