Jeteś tutaj: Auchan | Biuro prasowe | Otwarcie Auchan Zgorzelec

Otwarcie Auchan Zgorzelec

24.05.2016
Inne wersje: txt

25 maja o godzinie 9:30 nastąpi otwarcie hipermarketu Auchan w Zgorzelcu.   

Sklep Auchan Zgorzelec ma powierzchnię handlową 7500 m2 a do dyspozycji Klientów jest 28 kas.

Klienci Zgorzelca oprócz szerokiej oferty produktów spożywczych i przemysłowych będą mogli skorzystać z wielu konkursów, promocji, a także trwającej Wielkiej loterii z okazji 20 lat Auchan w Polsce.

W Auchan w Zgorzelcu w ofercie artykułów spożywczych czeka na Klientów promocja „Drugi produkt za 1 grosz, szeroka oferta owoców i warzyw, atrakcyjna oferta na dziale piekarnia, cukiernia z dużym wyborem tortów i ciast.

W ofercie przemysłowej sklep przygotował atrakcyjne oferty telewizorów, laptopów, smartfonów, ekspresów, a również pralek i lodówek.

Na Klientów czeka również ciekawa strefa sezonowa z artykułami ogrodniczymi, a także szeroki wybór artykułów sportowych takich jak śpiwory, materace, namioty.

Dla Kibiców sklep przygotował nową strefę z artykułami na Euro 2016, a dla najmłodszych z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka liczne atrakcje i bogatą ofertę zabawek. 

W dniu otwarcia sklep będzie czynny od 9.30 do 22.00, a od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00 – 22:00, a w niedzielę 9.00 - 21.00.

Hipermarket Auchan Zgorzelec: ul. Słowiańska 3, 59-900 Zgorzelec

Serdecznie zapraszamy!

* Auchan Grupa działa na świecie od ponad 50. lat, w Polsce od 1996 roku, od otwarcia sklepu w Piasecznie. Auchan jest firmą prywatną, nienotowaną na Giełdzie. Kapitał firmy należy w 88% do Stowarzyszenia Rodziny Mulliez, a w 12 % do pracowników, w ramach akcjonariatu pracowniczego. Od listopada 2015 roku Grupa Auchan zmieniła nazwę na Auchan Holding.